Új Reduced price!
Kompatibilis PTB3830-553CW-LC-PC+ Single-mode Modul KÉTIRÁNYÚ SFP 1,25 G 10km TX1490 RX1310nm

Kompatibilis PTB3830-553CW-LC-PC+ Single-mode Modul KÉTIRÁNYÚ SFP 1,25 G 10km TX1490 RX1310nm

13 247.65Ft‎

Új termék

Készleten

Címkék: SFP, sfp kétirányú, sfp modul, Olcsó sfp, Magas Minőségű sfp kétirányú, Kína sfp modul Szállítók.

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Gyártó

SMTE

Gyártó Cikkszám

PTB3830-553CW-LC/PC+

Leírás

Egyetlen mód Modul KÉTIRÁNYÚ SFP 1,25 G 10km TX1490 / RX1310nm.

Általános Leírás

Típus

Átviteli Távolság

Átviteli Közeg

Átviteli Hullámhossz

Csatlakozó Típusa

Átviteli Sebesség

Üzemi Feszültség

SFP

10 km

Egyetlen mód Modul

1490/1310nm

EGY LC

1.25 Gb/s

3.3 V

Modell Száma PTB3830-553CW-LC-PC+
Állapot ÚJ
Márka Név SMTE
Készülék Típus darab
Csomag Méret 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Csomag Súlya 0.08kg (0.18lb.)

Egyelőre nincs vásárlói vélemény.

Kapcsolódó termékek